pasif-gelir-logo

Dropshipping eğitimi: %100 ücretsiz eğitim için ipuçları!

web-ticaret
Özet
dropshipping ucretsiz egitim

Stoksuz bir çevrimiçi mağaza açmak ve bu sayede stoksuz satış (dropshipping) yapmak ister misiniz? Dropshipping, on binlerce liralık yatırım yapmak zorunda kalmadan web sitenizi oluşturmak için harika bir yoldur.

Bununla birlikte, herhangi bir yeni aktivite gibi, işinizde başarılı olmanız için size her şansı verecek tüm püf noktalarını, anahtarları öğrenmek için kendinizi eğitmek ilginç olabilir. Bu nedenle en iyi çözüm, kendinize bir stoksuz satış (dropshipping) eğitimi  bulmaktır.

Bugün size ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış stoksuz satış (dropshipping) eğitimini bulmanın yolunu vermeyi ve karlı bir stoksuz satış sitesi oluşturmanıza olanak sağlamayı öneriyorum.

Hangi ücretsiz dropshipping eğitimini seçmeli?

Pahalı bir eğitime başlamadan önce, ücretsiz olabilecek ve aradığınız tüm bilgilere ödeme yapmadan sahip olmanızı sağlayan bir eğitim olup olmadığını bilmek oldukça önemlidir.

Ücretsiz dropshipping eğitimi var mı?

Başlı başına ücretsiz dropshipping eğitimi yoktur.

Bununla birlikte, dropshipping site oluşturma çözümü Dropizi , internet kullanıcılarının e-ticaret sektörüne aşina olmalarına yardımcı olmak için sunduğu 10 eğitim modülü geliştirmiştir.

Gerçekten stoksuz satış (dropshipping) eğitimi olmasa da, bu 9 modül size karlı bir stoksuz satış işi yaratmanın tüm anahtarlarını verir. Onlara danıştıktan sonra, bu pazarlama ürünleriyle ilgili tüm önemli konuları ele aldıklarını gördüm: Web marketing uzmanı Hakan OCAK tarafından hazırlanmış birçok video.

web-ticaret

İşte erişebileceğiniz farklı modüller:

  • Dropshipping’de ne satılır
  • Çözümleriyle bir stoksuz satış mağazası oluşturun
  • İnternet kullanıcılarını sitenizden satın almaları için nasıl ikna edersiniz
  • Google’da 1. Sırada Nasıl Olursunuz
  • Google Ads Kampanyaları Nasıl Oluşturulur
  • Facebook’ta reklamlarınızı nasıl oluşturabilirsiniz
  • Satış oluşturmak ve İnternet kullanıcılarınızı elde tutmak için e-posta nasıl kullanılır
  • İstatistiklerinizi nasıl okursunuz

Örneğin; bir stoksuz satış (dropshipping) sitesinin avantajlarını ve önemli noktalarını öğreneceksiniz. Ayrıca ilk satışlarınızı nasıl oluşturacağınızı ve müşterilerinizi nasıl elde tutacağınızı da göreceksiniz. Ayrıca Amazon’da dropshipping yapmanın karlı olmadığını da göreceksiniz.

Web Ticaret neden bu eğitim modüllerini ücretsiz sunuyor?

Web ticaret, girişimcilerin bu işe başlamalarına yardımcı olmak için Hakan OCAK tarafından oluşturulmuş, çeşitli eğitim stoksuz satış (dropshipping) videolarının bulunduğu YouTube’da bir kanaldır.

Bu nedenle amacı, onlarla bir abone olarak kalmanızdır. Ve onlara abone olmanızı sağlamanın en iyi yolu kaliteli ve faydalı bilgiler sunmaktır.

Ancak dükkanınızın para kazanmanızı sağlaması için en iyi çözüm kendinizi eğitmek ve profesyonelleşmektir. Web Ticaret bu nedenle müşterilerini elinde tutmasını sağlamak için eğitim desteği sunar. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Misyonumuz

Misyonumuz, modern ücretli köleliğin zincirlerini kırmak için mücadele eden gelir kaynaklarına ekstra pasif gelir eklemek istiyen ziyaretcilerimizi bu hedefleri doğrultsunda yönlerdirmek ve yardımcı olmak.

En son makaleler

Shopify'ı 3 AY İÇİN Ücretsiz Deneyin