pasif-gelir-logo

Dropshipping aylık kazanç

Dropshipping aylık kazanç - Pasif Gelir
Özet
Dropshipping aylık kazanç-Pasif Gelir

Dropshipping aylık kazanç : Herkes günlük ihtiyaçlarını karşılamak için para kazanmanın yanı sıra eğlenmek, hayallerini gerçekleştirmek vb. E-ticaret para kazanmanın pratik çözümlerinden biridir.

Dropshipping dahil olmak üzere çeşitli e-ticaret türleri vardır. Ayrıca oldukça karlı olduğu için yatırımcıların ve e-tüccarların gözde işlerinden biridir . Ayın sonunu getirmek için fazlasıyla yeterli. Hatta yeni şeyler satın almak, tatile gitmek ve hatta daha fazlası gibi diğer ihtiyaçları karşılayabilir.

Dropshipping ile internette geçiminizi sağlamak istiyorsanız , iyi bir dropshipping maaşına sahip olmak için gerekeni yapmalısınız. Bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olmak için aşağıda çözümler , ipuçları ve tavsiyeler sunuyoruz .

Dropshipping aylık kazanç ortalama nekadar ?

Dropshipping maaşı, dropshipper’ın maliyet ve ücretler hariç kazancıdır. Yani kâr elde ettikten sonra dükkânını işletmek için ödemesi gereken ücretleri düşmelidir. Kalan fazla para, stoksuz satış maaşı olacaktır.

Bu iş sırasında beklenebilecek çeşitli maliyetlerin olduğunu unutmayın. Öncelikle siteyi yönetme maliyeti ya da kullanılan pazar yerinin maliyeti var. Ardından , uygulamaya koyacağınız pazarlama stratejilerinin maliyeti vardır . Mağazanızı yükseltmenin maliyetleri de vardır. Dropshipping maaşı 0 ila 100.000 ABD Doları veya daha fazla arasında değişmektedir.

Dropshipping'de Sabit Aylık Kazanç Alma Adımları-Pasif Gelir

Dropshipping’de Sabit Aylık Kazanç Alma Adımları

Belirli adımları izlerseniz, dropshipping çok para kazandırır . Stoksuz satıştan para kazanmak için satış yapmak için bir site oluşturmanız gerekir . Bunu yapmak için, örneğin Shopify gibi bir SAAS sağlayıcısından geçebilirsiniz. Aylık abonelik karşılığında, hızlı bir şekilde işlevsel bir siteye sahip olacaksınız.

Bilgisayar bilginiz varsa WordPress gibi bir CMS üzerinden mağazanızı oluşturabilirsiniz . Bunun dışında örneğin eBay veya Amazon gibi pazaryerleri aracılığıyla dropshipping yoluyla internet üzerinden harçlık kazanmak da mümkündür . Ardından, ürünlerinizi ve tedarikçilerinizi bulmanız gerekir.

Ürünleri bulmak için, örneğin düşük biletli stoksuz satış yapıyorsanız, Amazon gibi büyük pazar yerlerinin en çok satanlara danışın . Dropshipping için yüksek maaş bileti kazanmayı seçtiyseniz, niş bir pazardan geçebilirsiniz .

Düşük bilet, genel pazarda ürün seçimidir. Çok az şey getiren çok sayıda müşteri kazanmanıza olanak tanır. Yükseklik bileti tamamen niş ürünleri seçmekle ilgilidir . Çok şey getiren birkaç müşteriyi kazanmanıza olanak tanır.

Tedarikçiler için onları bulabilecekleri en iyi siteler Aliexpress, AlibabaCJ dropshipping‘dir . Elbette başkaları da var. Size en uygun olanı seçmek size kalmış. En önemli şey, dolandırıcılık , kalite sorunları vb. önlemek için tedarikçilerinizi dikkatli bir şekilde seçmektir. Aksi takdirde, tedarikçilerinizi örneğin bir ticaret fuarında arayabilirsiniz.

Ardından, ürünlerin fiyatını ve komisyonları pazarlayın ve makalelerinizi sitenize (veya seçilen pazar yerine) aktarın. Pazarlama stratejilerinizi uygulayın ve sitenizin performansını izleyin. Ardından ilk müşterilerinizi kazanmaya başlayabilirsiniz. Satış sırasında tedarikçilerinize sipariş verin.

Teslimatı takip edin ve işlemi kapatın. Ardından diğer komutlarla devam edin. Sitenizi trendlere, müşteri ihtiyaçlarına vb. dayalı ürünlerle stoklamayı unutmayın. Beklentileri daha iyi anlamak için sık sık pazar araştırması, rekabet istihbaratı, yeni en çok satanların analizi vb. yapın.

Anlayacağınız gibi dropshipping çok para kazanmanızı sağlayan bir iştir. Ancak dropshipping maaşınız, onu yalnızca çok fazla çaba ve ayrıca zaman veya para olarak yatırım pahasına kazanacaksınız.

Bu nedenle, 100.000 ABD Doları ve üzerinde bir dropshipping maaşı hedefliyorsanız, projenizi doğru bir şekilde kurmayı unutmayın ve adımları atlamayın. Ayrıca gerekli stratejiler hakkında bilgi edinin.

Dropshipping ile Aylık Kazanç Stratejileri-Pasif Gelir

Dropshipping ile Aylık Kazanç Stratejileri

Dropshipping’de maaşı 100.000 $’a kadar çıkabilse de, 0 veya daha az maaş kazanan birçok kişi var. Yani birikimlerini dükkânı işletmek için harcayanlar var . Neden bu fark?

Kurs her şeyi açıklıyor. 0 veya daha az maaş alan Dropshipper’lar, proje başarısızlığı nedeniyle okulu bırakanlar, alınması gereken ciddi yolculuğu ihmal ediyorlar. Dropshipping’e yeni başlayanlar, bunu kolay para kazandıran bir e-ticaret olarak düşünme eğilimindedir .

Hatta hiçbir şey yapmalarına gerek olmadığını, tedarikçilerin her şeyi hallettiğini düşünenler bile var. Aslında kolay para değil. Dropshipping para kazanmanın , para kazanmanın bir yoludur, ancak bu o kadar basit değildir.

Dropshipping ile aylık kazanç almak için bir e-tüccar birkaç aşamadan geçmelidir. Ancak bu adımlardan sonra stoksuz satış karlı hale gelebilir ve size çok para kazandırabilir. Ayrıca bazı stratejiler benimsemeniz gerekiyor.

Dropshipping ile Aylık Kazanç için pazar araştırması yapmak gerekir

Bu ticaretin ba-ba’sıdır. Bir ürünü seçip satmadan önce potansiyelini kontrol etmelisiniz. Kârlı olup olmadığına, kolayca satıp satamayacağınıza, fiyatının kâr etmenize izin verip vermeyeceğine, rekabeti yenip yenemeyeceğinize vb. bakın. Pazar araştırması olmadan, 0 $ dropshipping maaşı alacaksınız.

İyi bir tedarikçi bulun

Seçtiğiniz ürünün potansiyelini doğruladığınızda, iyi bir stoksuz satış maaşı kazanmak için, iyi bir dropshipping tedarikçisi seçmelisiniz . İyi bir tedarikçi nedir? Öncelikle güvenilir bir toptancıdır .

İyi bir üne , mükemmel kalitede hizmete , mükemmel satış sonrası hizmete sahip olmalı ve duyarlı olmalıdır . İyi bir tedarikçi size toptan satış fiyatları da sunabilmelidir. Son olarak, hızlı bir şekilde ve birkaç ülkede de teslim edilebilmelidir.

Dropshipping ile Aylık Kazanç için pazar araştırması yapmak gerekir-Pasif Gelir

Müşteri kazanma stratejileri

İster sitenizde olun, ister bir pazar yerinde, stoksuz satış veya herhangi bir satış yaparken, e-ticaret pazarlama stratejilerini benimsemelisiniz . Onsuz, asla bir müşteriniz olmayacak. Stratejiler, insanları sunduğunuz ürünlere yönlendirmeyi amaçlar. SEO , üyelik , araştırma , sosyal medya kullanımı vb.

Müşteri sadakati

Müşteri aramalarınızı her seferinde yenilemekten kaçınmak için müşterilerinizi nasıl elde tutacağınızı öğrenin . Bu, önümüzdeki birkaç ay için harcamalarınızı sınırlamanıza ve çekici bir stoksuz satış maaşı almanıza olanak tanır. Burada da stratejiler benimsenmelidir. Örneğin, SMS pazarlaması, e-posta gönderme, haber bültenleri , indirim kuponları, paketlemenin özelleştirilmesi vb.

Biçim

Dropshipping yapmayı diğer geleneksel meslekler gibi düşünün. Dropshipping maaşı almadan önce eğitim aldığınız alanda uzmanlaşmanız gerekir. Zengin olabilmeniz için size bu sektörün sırlarını öğretebilecek birkaç uzman var. Eğitim genellikle çevrimiçi yapılır.

Ayrıca kendinizi geliştirmeyi unutmayın. Stoksuz satış da dahil olmak üzere ticaret dünyası sürekli değişiyor. Daha fazla dropshipping maaşı almak istiyorsanız, öğrenmeye devam etmeli , meslekteki yeni gelişmeleri öğrenmeli vb.

Herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan her ay veya her yıl otomatik olarak güncellenen bazı ücretsiz stoksuz satış eğitim modülleri vardır . Daha sonra, işletmeniz büyüdüğünde, daha fazla kazanmak için daha fazla ödemeye devam edin .

Bu, marjlarınızı iyileştirmek için harcamalarınızı artırmakla ilgilidir. Örneğin, satış sonrası hizmeti yönetmek ve müşteri memnuniyetini ve bağlılığını artırmak için sanal çalışanlar işe alın. Bu daha fazla satış yapmanızı sağlayacaktır .

Ek ipuçları

Dropshipping’de daha yüksek kazanç için işletmenizi optimize edebilirsiniz. Bu, tamamlayıcı çözümler benimseyerek mümkündür. Örneğin bir YouTube kanalınız varsa (nasıl oluşturulacağına bakın) , onu ürün satmak için kullanabilirsiniz. Örneğin, ürünlerinizi videolarda tanıtabilir ve stoksuz satış mağazanıza yönlendiren bağlantıyı bırakabilirsiniz.

Bloglar ile ortaklık kurmak ve bir ortaklık sistemi sunmak da mümkündür . Ayrıca bir konumlandırma stratejisi benimseyerek veya bir web ajansı aracılığıyla daha hızlı para kazanabilirsiniz.

Başarılı Bir Dropshipping İşletmesi İçin İpuçları-Pasif Gelir

Başarılı Bir Dropshipping İşletmesi İçin İpuçları

100.000 $ ve daha fazlasını kazanmak ister misiniz? Bu maaş stoksuz satışın ilk ayda alınmadığını unutmayın. Uzun bir eğitimden sonra bile, iyi bir yatırım, iyi tedarikçiler ve diğerleri ile ilk denemede böyle bir gelir elde edemezsiniz.

İlk başta, hiçbir şey kazanamayabilirsiniz. Şansınız varsa, 100$ dropshipping maaşı alacaksınız. Size verebileceğimiz ilk tavsiye asla pes etmemenizdir . Projenizin potansiyelini doğru analiz ettiyseniz ve başarı şansının olduğunu biliyorsanız, çabalarınıza devam edin.

Ayrıca SWOT analizi yapmanızı da tavsiye ederiz . Bunu her hafta başladığınızda yapabilirsiniz. İşinizin temeli sağlamsa, geliriniz iyiyse her ay SWOT analizi yapabilirsiniz.

SWOT (Güçlü Yönler, Zayıf Yönler, Fırsatlar ve Tehditler) olarak da adlandırılan bu analiz, daha fazla stoksuz satış maaşı kazanmak için en uygun stratejik eylem planını uygulamanıza olanak tanır .

Fazladan para kazanmak için çözümler

Daha fazla paraya sahip olmak istiyorsanız, dropshipping maaşınızı ek gelirle birleştirebilirsiniz . Gelir akışları hakkında fikir edinmek için ABC Money gibi sitelere göz atabilirsiniz . Aksi takdirde, diğer çözümleri benimseyebilirsiniz.

Para kazanmanın birkaç yolu vardır. Örneğin, bir YouTube kanalı kurabilir ve bundan para kazanabilirsiniz. YouTube’da geçimini sağlamak, markalarla iş ortaklığı yapmayı veya YouTube ile bir reklam ortaklığına kaydolmayı gerektirir. Hızlı bir şekilde zengin olmak için spor bahislerinden de geçebilirsiniz.

Siz de blogger olarak internetten para kazanabilirsiniz. Bir blog ile nasıl para kazanılır ? Affiliate yaparak veya reklam projelerine üye olarak kazançlı hale getirebilirsiniz . Örneğin, ürün veya hizmet satmak için blogunuzu da kullanabilirsiniz.

Para kazandıran sitelerde çalışarak internetten para kazanmak ve geçiminizi sağlamak da mümkündür . Örneğin, ücretli anketler veya ücretli e-postalar sunan platformlara kayıt olabilirsiniz. Nakit veya hediye çeki olarak da ödenmesi mümkündür. Ayrıca, zenginleşerek hızlı bir şekilde çok para kazanabilirsiniz.

Dropshipper ticarette nasıl para kazanır ? Sadece en iyi aracıları hedefleyin ve doğru pazarı seçin. Hatta çeşitli araçlar kullanarak veya başka bir şekilde sosyal ticaret yoluyla paranızı güvence altına alarak daha da fazla para kazanabilirsiniz . Örneğin sponsorluk yaparak para kazanmayı kolay ve hızlı hale getiren çözümler de var.

Bireyler arasındaki bir satış aynı zamanda hızlı bir şekilde para, kolay kazanç elde etmenizi sağlar. Örneğin, mobilyalarınızı, kıyafetlerinizi ve diğerlerini Le Bon Coin gibi sitelerde satabilirsiniz. Hızlı para.

Influencer olmak da para kazanmanın bir yoludur. Bir etkileyici, markalar için çalışarak hızlı para kazanabilir. Bu çözümlerin dışında, ekstra para kazanmak istiyorsanız, bir Amazon ortağı olabilir ve bir komisyon karşılığında affiliate bağlantıları sunabilirsiniz.

Bunlar her ay tasarruf sağlayan çözümlerdir. Hatta bazıları, nasıl yapılacağını ve kendinizi nasıl organize edeceğinizi biliyorsanız, çok para biriktirir. Para kazanmanın yanı sıra tasarruf da edebilirsiniz . Örneğin, alışverişinizin karşılığını size geri veren cashback gibi çözümler var .

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée.

Misyonumuz

Misyonumuz, modern ücretli köleliğin zincirlerini kırmak için mücadele eden gelir kaynaklarına ekstra pasif gelir eklemek istiyen ziyaretcilerimizi bu hedefleri doğrultsunda yönlerdirmek ve yardımcı olmak.

En son makaleler

Shopify'ı 3 AY İÇİN Ücretsiz Deneyin