pasif-gelir-logo

Google Ads Hesabı Silme ?

google ads hesabi silme - Pasif Gelir
Özet

Google Ads Hesabı Silme ? : Google Ads, İnternette gelir toplamak için kullanılan bir araçtır . Google Reklamları ile finansal kaynak elde etmek için sitenizden kolayca para kazanmanız mümkündür . Hesabınız kilitlendiğinde veya hala askıya alındığında ya da en basitinden artık bu platforma erişmek istemiyorsanız, çözümü bu makalede bulacaksınız.

Bir Google Ads hesabını nasıl silerim?

Bir AdSense hesabını silmek hızlı ve kolaydır. Google AdSense‘in, tüm kullanıcılarının kendi hesaplarının üyelere özel alandan silinmesine izin verdiğini unutmayın.

Bir Google AdSense hesabını silme işlemine başlamadan önce , bu işlemin nihai olduğunu, dolayısıyla bu kapatma işleminin iptal edilmesinin mümkün olmadığını vurgulamak önemlidir. Benzer şekilde, web sitelerinizden elde ettiğiniz gelirle ilgili verilerinizi de kaybedersiniz.

Ads hesabınızı silme prosedürü aşağıdadır:

 • Gmail adresinizi ve şifrenizi belirterek silinecek AdSense hesabında kendinizi tanıtın;
 • Ana AdSense hesap sayfasında, gezinme menüsünde “Ayarlar”ı tıklayın;
 • Ardından “Hesap Bilgileri” ni tıklayın. Bu sayfa üzerinden hesap durumu seçeneğine gidin ve hesabı devre dışı bırak simgesine basın;
 • Bir doğrulama sayfası görünür, yani tek yapmanız gereken hesabınızı silmek istediğiniz nedeni belirtmektir;
 • Son olarak, silme işlemini onaylamak için e-postanıza bir mesaj gönderilecektir.

Yalnızca Ads hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakmak istiyorsanız, tüm Google Ads reklam kodlarını web sitenizden kaldırmanız önerilir. Daha sonra hesabınızı yeniden etkinleştirebileceksiniz.

Google Ads hesabınızı neden silmelisiniz?

reklam fotoğraf hesabını sil 1 1

Bazı kullanıcılar Google AdSense hesaplarını silmek istiyor . Kapatma nedenleri ve nedenleri çeşitlidir:

 • Bazı konulardaki katkıya ilişkin yetersiz ödeme, Ads hesabının devre dışı bırakılmasına veya kilitlenmesine yol açabilir ;
 • Sektör adınızın hariç tutulması;
 • İnternet kullanıcılarının kişisel bilgilerinin kötüye kullanılması. Google Ads‘i gelir elde etmek için kullanmak istemiyorsanız, kişisel bilgilerinizi (e-posta adresiniz, banka bilgileriniz ve kişisel verileriniz) silmek için hesabınızı kapatmalısınız.

Bu nedenle, örneğin Google’ın herhangi bir kötüye kullanımına karşı mücadele etmek için bu hassas bilgilerin imha edilmesi çok önemlidir .

Google Ads Hesabı Silme ? ÖZET :

 1. AdSense hesabınızda oturum açın .
 2. Hesap’ı tıklayın.
 3. “Hesap Bilgileri” sayfasında, Hesabı Kapat’ı tıklayın. …
 4. ” AdSense hesabınızı kapatma ” sayfasındaki bilgileri okuyun : …
 5. Onayla’yı tıklayın. …
 6. Tamam’ı tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Misyonumuz

Misyonumuz, modern ücretli köleliğin zincirlerini kırmak için mücadele eden gelir kaynaklarına ekstra pasif gelir eklemek istiyen ziyaretcilerimizi bu hedefleri doğrultsunda yönlerdirmek ve yardımcı olmak.

En son makaleler

Shopify'ı 3 AY İÇİN Ücretsiz Deneyin