pasif-gelir-logo

Dropshipping Eğitimi Neden Alınır? Hangi Eğitimi Tavsiye Ediyoruz ?

Dropshipping Eğitimi Neden Alınır? Hangi Eğitimi Tavsiye Ediyoruz Pasif Gelir
Özet

Stoksuz ürün (dropshipping) satışına başlamak ister misiniz? Sizi tam anlamıyla başarısızlığa uğratmamak için dropshipping eğitimi şarttır.

Bazı hatalar işletmeniz için gerçekten bitirici olabilir. Ek olarak, ihtiyacınız olan araçları uygun hale getirmelisiniz.

Size öncelikle Dropshipping eğitiminin önemini anlatacağım. O halde, stoksuz satış işinizi sürdürülebilir bir şekilde nasıl geliştirebilirsiniz? Hazır ? Hadi gidelim !

dropshipping SEO - Pasif Gelir

Dropshipping nedir?

Dropshipping eğitiminin faydasını keşfetmeden önce, dropshipping’in ne olduğuna bir bakalım. Bu, aşağıdakiler gibi üç ana aktörü içeren bir süreçtir:

 • Tedarikçi
 • Tüccar (satıcı)
 • Müşteri

Tedarikçi, ürünlerini e-ticaret sitesinde yayınlayan satıcıya bir dizi ürün sunar. Bir mağaza oluşturmak çocuk oyuncağı olur. E-tüccar, özellikle tedarikçinin ürün sayfalarını alabilir.

Prestashop, Woocommerce veya Shopify gibi bir çözümle e-ticaret oluşturmak kesinlikle çok kolay . Tedarikçi, envanter yönetimini ve malları doğrudan müşteriye göndermeyi üstlenir.

Gerçekten de, bir müşteri bir ürün için sipariş verdiğinde, tüccar siparişi, ürününü evine teslim eden tedarikçiye iletir. Bu sistem, hızlı bir şekilde karlı bir ticaret yapmayı mümkün kılar.

Bu uzaktan satışta, tüccar birkaç sanal mağaza oluşturabilir. Ayrıca bir e-ticaret blogunun yönetimine, bir Facebook mağazasına, e-ticaret sitesinin tanıtımına konsantre olabilir.

Stoksuz satışta trend-Pasif Gelir

Dropshipping, yalnızca çevrimiçi ticarete odaklanmanıza olanak tanır.

Ana temalar:

 • Stok
 • Lojistik
 • Nakliye

Asla senin sorumluluğunda olmayacak. Drosphipping’de herhangi bir stok satın alınmasını gerektirmediği için herkesin ulaşabileceği bir yerdedir. Yani büyük bir başlangıç ​​yatırımı yok. Anahtar teslimi bir sistemdir.

Bu nedenle, bu sistemin işleyişinin anlaşılması kolay görünmektedir. Ancak başarılı bir şekilde uygulamak ve karlı hale getirmek için Dropshipping eğitimi almanız şiddetle tavsiye edilir. Neden? Niye?

Stoksuz satışın temelleri-Pasif Gelir

Dropshipping Eğitimi ne işe yarar?

Bir web girişimcisi gibi düşünmeyi öğrenin

Her şeyden önce, web girişimcisinin tüm sınırları aşan kişi olduğunu anlamalısınız . Dropshipping eğitimi, teknik becerilere erişim sağlar:

 • Web girişimcisi pazar araştırmasında ustalaşıyor
 • Yerleşik bir iş planı var
 • Dropshipping pazarlama stratejisini ve karlı ticaret çözümlerini kullanır.

Daha da önemlisi, dropshipping eğitimi, size zaman kazandıracak, eğitmenin yıllarca harcadığı zamanı ve deneyimi elde edebileceksiniz.

 • Yeteneklerinize inanın. Öz güven geliştirir. Bir dropshipper asla pes etmez ve hatta başarısını projesini kurmadan önce görür.
 • Daha iyimser olun. Başkalarının imkansız bulduğu şeyin mümkün olduğuna inanır.
Projelerinizde başarılı olacak bir zihniyet kazanın -pasif gelir

Dropshipping eğitiminin gerekli olduğu yer burasıdır. Herhangi bir web girişimcisi için yararlı olan belirli bir özgüven kazanmanıza olanak tanır. Sağlam bir eğitim , bir stoksuz satış mağazasının oluşturulmasına öncülük edecek teknik ve zihinsel becerileri verir.

 • Web pazarlamanın sırlarını bildiği için bir web ajansı kadar iyi olur.
 • Ancak, en ufak bir engelde çok az şey için cesareti kırılan birçok kişi var.
 • Web girişimcisi bir savaşçı olmalıdır.

Başka bir deyişle, e-ticaret stoksuz satışta başarılı olmak istiyorsanız, hedeflerinize odaklanarak olumlu düşünün. Bu, ürün satma tekniğidir.

Stoksuz satış nasıl çalışır?

Dropshipping Eğitimi ile E-ticaret Mağazanızı Oluşturun

Dropshipping eğitimi , her şeyden önce kendi çevrimiçi stoksuz satış mağazanızı nasıl oluşturacağınızı bilmenizi sağlar. Kolayca e-ticaret sitesi kurma tekniklerini öğreneceksiniz.

Böylece, nasıl ustalaşacaksınız:

Bir ürün seçin:  Dropshipping’de satmak istediğiniz ürünlerin doğasını bileceksiniz. İyi bildiğiniz ve farklı yönleriyle bizzat test ettiğiniz ürünleri tercih edin. Müşterileriniz daha iyi bilgilendirilirse güvenilirlik kazanırsınız.

Doğru bir dropshipping tedarikçisi  seçmek : Stoksuz satış e-ticaretiniz için güvenilir bir tedarikçi seçmek önemlidir. Tamamen ona bağımlısın. Örneğin, stoksuz satış lojistik şirketlerinden geçmek.

 • Bir çevrimiçi satış sitesi oluşturun:  Bu, farklı ürünlerinizi sunacağınız vitrindir. Maksimum sayıda müşteriyi çekmek için hatasız ve çok çekici olmalıdır. Online satış sitesi oluşturmadan önce stoksuz satışta bazı hatalardan kaçınmalısınız . Ana sayfanızı güçlendirin ve her ürün sayfasını optimize edin.
 • Pazarlama:  reklama yatırım yapmalısınız. Bu, internette SEO’da doğal olarak görünmenizi sağlayacaktır. Örneğin, kampanyanızı etkili kılmak için Facebook reklam çözümünde olduğu gibi . Amazon Marketplace, bir Facebook sayfası gibi başka araçlar da mümkündür…
 • Müşteri hizmetleri:  ürünlerinizin memnuniyetini izleyen kusursuz bir müşteri hizmetine sahip olduğunuzdan emin olun. Bu, dönüşüm oranınızı artıracaktır. Müşteri sadakati de kazanırsınız.

E-ticarette müşteri psikolojisi-Pasif Gelir

Gelecekteki müşterilerinizin psikolojisini anlayın

Müşterilerinizin duyguları, ürünlerinizin satın alınmasını belirler. Bu, sanal mağazanızın anahtarıdır.

Stoksuz satış eğitimi,  potansiyel müşterilerinizi ve onların düşünce tarzlarını tanımanıza yardımcı olacaktır.

Bu nedenle, pazarlama konferanslarından geçmelisiniz.

Müşterilerinizin müdahaleleri onların psikolojilerini anlamanızı sağlayacaktır.

Çoğu müşterinin belirli ürünleri satın alma isteği vardır, ancak birçok teklifle karşılaşıldığında seçim daha karmaşık hale gelir.

Örneğin, stoksuz satışta aynı ürünün çok fazla referansını sunmayın: renk, bedenler, seçenekler.

Müşterilerinize birçok seçenek sunarsanız, yanlış seçim yapmaktan korkacaklardır. Daha sonra başka bir seçenek bulmaya zorlanacaklar.

Dropshipping’de Nasıl Eğitim Yapılır?

Stoksuz satış öğrenmek,  dijital meraktan geçer.

Başlamak için  profesyonel stoksuz satış yapanların sunduğu eğitim süreçlerini göz önünde bulundurun . Size e-işinize nasıl başlayacağınızı söyleyecekler.

Size A’dan Z’ye tüm süreci öğretecekler . E-ticaret sitelerinin oluşturulmasından arama motorlarında yükselmeye ve doğal bir referans uzmanı olmaya kadar.

Dijital pazarlama ve online satış konusunda uzmanlaşmış kitaplara ilgi duymanız Dropshipping alanını iyi yönetmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca, e-tüccarların videolarını YouTube’da görüntüleyebilirsiniz. Kitaplarının satışı dışında kaliteli ve ücretsiz içerik sunuyorlar.

Son olarak, endişelerinizi onlara iletmek için nitelikli stoksuz satış yapanlarla iletişime geçmekten çekinmeyin. Kuşkusuz, Dropshipping konusunda size ücretsiz eğitim vermeyecekler, ancak size rehberlik edebilirler.

Şahsen ben öğrencilerime ücretsiz tavsiye vermekten çekinmem.

E-ticaret eğitiminde yapılan hatalar

Dropshipping Eğitiminiz sırasında kaçınılması gereken hatalar

Stoksuz satış e-ticaretine girmek isteyen birçok kişi başarısızlıklarının kaynağı olan hatalar yapmaktadır.

Zihnini güçlendir

İlk olarak, aklınızı asla ihmal etmeyin. Önünüze çıkacak çeşitli engeller karşısında daha güçlü olmak için zihninizi çalıştırın.

Duygularınızı iyi yönetmek, ruhunuzu iyimser tutacak ve bu da sizi başarıya götürecektir.

Bir eylem planını nasıl düzenleyeceğinizi ve planlayacağınızı bilin

İkincisi, zamanınızı optimize etmeyin. Gerekli olana değil, önemli olana odaklanarak zamanınızı yönetmeyi öğrenin.

Bir eylem planı izleyin

Doğru pazar sektörünü seçmek

Dijital ticarete giriyorsanız, rakiplerinizi aşan orijinal bir niş seçin. Başkasının sitesini taklit etmeye çalışmayın.

Ancak, bunu yaparsanız ve bir müşteri diğerinin sitesinde kötü bir deneyim yaşadıysa, bu sizin lehinize çalışmaz.

Kârlı bir iş kurmak biraz bilgi gerektirdiğinden , Stoksuz Satış eğitimi önemlidir . Bir strateji olmadan buna girmeyin. Bu geleneksel bir ticaret değil. Ürünlerinizi satmak için dili ve teknikleri bilmeniz gerekir.

Dropshipping’te e-ticaretle ilgilenmek, iyi bir geçim sağlamak isteyen kişiler için bir avantajdır .

Yalnız, size yol gösterecek ve konuyu bir e-ticaret ajansından daha iyi bilecek bir dropshipping eğitim kursu izlemelisiniz.

Dropshipping’deki bu eğitimin size bir web girişimcisi gibi düşünmeyi öğrettiğine dikkat edilmelidir. E-ticaret mağazanızı oluşturmanız ve kurmanız için size araçlar sağlar. Gelecekteki müşterilerinizin psikolojisini anlamanıza yardımcı olur.

Hangi Dropshipping eğitimini öneririm?

Piyasada birçok dropshipping eğitimi bulabilirsiniz, bazıları gerçekten yüksek kaliteli ve hayatınızı değiştirme potansiyeline sahip, bazıları ise hiçbir bilgi değeri olmayan ve sadece paranızı almaya odaklanmış kalitesiz eğitimlerdir.

Birçok öğreticiyi test etmiş biri olarak Hakan Ocak’tan Dropshipping.SEO’yu önerebilirim.

Neden? Niye?

Hakan Ocak, Fransa’da yaşayan ve bu alanda gerçekten bilgili bir eğitimci. Dropshipping Türkiye’de henüz bilinmezken facebook reklamları sayesinde ciddi rakamlara ulaşabiliyordu. YouTube kanalındaki videoları inceleyerek fikirlerinizi sayabilirsiniz.

Dropshipping.SEO eğitimi facebook reklamlarında başarılı olamayanlar için hazırlanmış, doğal trafik sayesinde dropshipping’in nasıl yapılabileceğini herkesin anlayabileceği çok basit bir dille anlatan bir eğitimdir. Diğer eğitimlerden farklı olarak, bu eğitimde ücretli reklamlar yerine doğal referans olarak (SEO) belirli bir doğal trafiği nasıl çekeceğinizi öğreneceksiniz. Reklamlar sayesinde açılan dropshipping mağazalarının aksine uzun vadede yatırım yapmayı öğrenebileceğiniz harika bir eğitim diyebilirim.

Sitenizi reklamsız oluşturmak için en iyi dropshipping eğitimlerini arıyorsanız, kesinlikle Dropshipping SEO kılavuzumuza göz atın .

PASIFGELIR35 indirim kodu sayesinde %35 indirimle eğitime giriş yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Misyonumuz

Misyonumuz, modern ücretli köleliğin zincirlerini kırmak için mücadele eden gelir kaynaklarına ekstra pasif gelir eklemek istiyen ziyaretcilerimizi bu hedefleri doğrultsunda yönlerdirmek ve yardımcı olmak.

En son makaleler

Shopify'ı 3 AY İÇİN Ücretsiz Deneyin