pasif-gelir-logo

Dropshipping Firmaları : 2023

Fournisseur-en-Dropshipping-firmalar -Pasif Gelir
Özet

Web’deki toptancı bolluğu ile karşı karşıya kaldığınızda nasıl seçim yapılır? İşte 2023’deki en iyi e-ticaret dropshipping firmaları.

Dropshipping, tedarikçi, satıcı ve müşteriden oluşan üçlü bir iştir. İkincisi, iade edene (damla nakliyeci) bir sipariş verir. Kararlaştırılan meblağın alınmasından sonra, ikincisi ürünü siparişi müşteriye teslim eden tedarikçiden alır. 3 seferlik satışın şeması bu şekilde şekilleniyor. Yaklaşım, damla nakliyeci için bir dizi avantaj sağlar. Lojistik işleri ve depolama kısıtlamalarını hafifletir. İşin merkezinde tedarikçi vardır. Bu nedenle seçimi, işin başarısını belirler. Peki işinize güç katacak doğru toptancıyı nasıl seçersiniz? 2023’deki en  iyi 8 e-ticaret dropshipping firmaları.

1- Aliexpress: Online satış meraklıları için ideal tedarikçi firma

AliExpress  büyük bir pazar yeridir. En büyük alışveriş sitelerinden biri olmasının yanı sıra dünyanın en büyük stoksuz satış sitelerinden biridir.

Dropshipping Firmaları : 2023'nin En İyileri -Aliexpress-Paris gelir

Avantajları

Genelci tedarikçi çok basit bir formülle işe başladı:  ürün erişilebilirliği . Pazar yeri, size her türden (moda ürünleri, çocuk bakımı, bahçe işleri, hayvanlar vb.) bol miktarda mal sunan bir Ali Baba’nın mağarasıdır.

Çin platformunun Avrupa topraklarında depoları var. DHL ile olan güçlü ortaklığı sayesinde,  Ali Express  bölgede teslimat yapıyor. Ayrıca Çin ve Hong Kong’da birkaç deposu var.

Dezavantajları

Aliexpress’in istisnai fiyatı ana gücüdür. Ancak, düşük fiyatlandırma genellikle düşük  kalite anlamına gelir . Sahte ürünler  de  platformu doldurur.

Teslim süresi sorgulanabilir. Bununla birlikte, iyi bir tedarikçi, hızı ve yanıt verebilirliği ile tanınır. Zaman açısından, Aliexpress   teslimatlara başlamak için siparişin alındığı andan itibaren 2 ila 3 hafta sürer. Bu nedenle stoksuz satış tedarikçisi, profesyoneller için değil, henüz faaliyetlerinin başlangıç ​​aşamasında olan amatörler için tasarlanmıştır.

Bazı bayiler de sitedeki bilgiler ile teslim edilen ürün arasındaki tutarsızlıktan şikayetçi.

2- Bigbuy: Avrupalı ​​satıcılar için tercih edilen toptancı dropshipping firma

İspanyol dropshipping firma BigBuy, Avrupa merkezli binlerce ürün satıyor.

Dropshipping Firmaları : 2023'nin En İyileri-BigBUY-Pasif Gelir

Avantajları

İngiltere’de bulunan platform, Avrupa’nın önde gelen stoksuz satış sağlayıcısı olarak tanıtıldı. İthalatçı ve toptancı kıtanın prestijli tedarikçilerinden biridir.

Hem sipariş işleme hem de paketlemeden sorumludur. Bununla birlikte gönderilen ürünler satıcı adına imzalanmıştır.

Ana  e-ticaret çözümleri ile uyumluluğu  önemli bir varlıktır. Aslında, satış platformu Magento, Prestashop, WooCommerce ve Shopify ile eşleşir. Ayrıca eBay ve Amazon gibi pazar yerleriyle de bütünleşir.

Stokları  Avrupa kalite standartlarındadır . Ürünleri tanınmış markalara aittir.

 Ürünler Avrupa’daki depolardan çıktığı için teslimat  süreleri minimuma indirilmiştir. Platform, FedEx, UPS, TNT, DHL, DPD gibi güvenilir nakliye acenteleriyle daha da fazla işbirliği yapıyor…

Son olarak  BigBuy  , 24 dilde sunulan zengin bir katalogdan yararlanır.

Dezavantajları

Kalitenin bir bedeli vardır ve  BigBuy bunu  anlıyor. Fiyatları fahiş görünüyor. Perakendeciler bu nedenle  kar marjlarından taviz vermeye karar vermelidir .

Stoklar sınırlıdır. Ürünlerin sınırlandırılmasıyla ilgili olarak,  BigBuy  bu nedenle zorlu rekabete ayak uydurmak için mücadele ediyor.

Hızına rağmen teslimat süresi ülkeden ülkeye değişmektedir. Aynı şey nakliye seçenekleri için de geçerli.

3- Oberlo: Shopify’a bağlı toptancı firma

Oberlo  , ilk ürün ithalat çözümü olarak bilinir, ancak platform aynı zamanda stoksuz satışta da mükemmeldir.

Dropshipping Firmaları : 2023'nin En İyileri-Oberlo-Pasif Gelir

Avantajları

Oberlo  , 2015 yılında faaliyetlerine başladı. Dropshipping yoluyla 85 milyondan fazla insanı birbirine bağladı. İtalya merkezli araç, Avrupa’nın çoğuna hakim.

Oberlo kendi başına bir platform değildir. Bunun yerine,  Shopify’ın uzantısıdır . Bununla birlikte, bir stoksuz satış tedarikçisinin rollerini üstlenir. Müşterilerinizden sipariş alır ve teslimat süreçlerini yönetir.

Faaliyetinizin başlangıcında, tedarikçi size ücretsiz kayda ek olarak 50 aylık sipariş içeren ücretsiz bir başlangıç ​​planı sunar. Ardından, aylık sipariş limitini 10.000’in üzerine çıkarmak için size üstün bir plan sunar.

bir profesyonel dizüstü bilgisayarı, kahvesi ve defterleriyle bir masada oturuyor. mallarla dolu bir depoya bakmaktadır.
Lojistikçi, dropshipping mağazanızın başarısının temel direklerinden biridir

Dezavantajları

Oberlo , ölçeğine rağmen   sınırlıdır. Yalnızca  Shopify’da mevcuttur ve büyük ölçüde pazara bağımlıdır. Eklenti, Aliexpress haricindeki diğer e-ticaret platformları ve bağımsız sitelerle uyumsuz olmaya devam ediyor. Ürünler, Oberlo uzantısında düzenlenmez. Sipariş ödeme, Shopify ürün sayfasında devam eder.

Eklenti kullanışsız. Yeni başlayanların kafasını karıştıran karmaşık ayarlar içerir.

4- Ecopresto: %100 Fransız dropshipping firma

Ecopresto şirketi, genç bir stoksuz satış tedarikçisidir. Ancak platform kendini kanıtlamıştır ve yüksek kaliteli ürünler içermektedir.

Dropshipping Firmaları : 2023'nin En İyileri-ECOPRESTO-Pasif Gelir

Avantajları

Tedarikçi, tüm Fransa’da stoksuz satış yapmayı misyon edinmiştir  . Ecopresto  eksiksiz bir tedarikçi değildir. Toptancılar ve tüccarlar arasında güvenilir bir  aracıdır . Aynı zamanda tedarikçi ürünlerini de yönetir.

Platform yalnızca tanınmış toptancılarla ortaktır ve bu nedenle çeşitli alanlara ait çeşitlendirilmiş bir ürün repertuarını kaydeder: dekorasyon, multimedya, spor, vb.

Araç zamanında teslimat vaat ediyor.

Dezavantajları

Ecopresto’nun  abonelik  fiyatı satıcıları caydırıyor. Küçük e-tüccarlar, aşırı bir aboneliğe abone olmayı göze alamaz. Ayrıca nakliye maliyetlerinin yüksek olmasını da eleştiriyorlar.

 Araç, fiyatlarının dalgalanmasını açıklayan veritabanını gerçek zamanlı olarak  günceller .

Bazı drop shipper’lar, satıcı çekmek için sitede öne sürülen argümanlar ile satış fiyatının serbestçe seçilebileceğini belirten imzalanacak ortaklık sözleşmesi arasında bir çelişki olduğunu fark eder.

Platform, hızlı teslimat vaatlerini yerine getiremiyor  . Son tarih değişken kalır ve hafta sonları teslimatlar imkansızdır.

5- SaleHoo: Birçok uzantıya sahip dropshipping firma

2 milyon yüksek kaliteli ürün, SaleHoo‘yu en iyi stoksuz satış tedarikçileri listesinde olağanüstü bir platform konumuna yükseltiyor.

5- SaleHoo: Birçok uzantıya sahip dropshipping firma-Pasif Gelir

Avantajları

Tedarikçiler, distribütörleri çekmek için bir fiyat indirimi politikasına güvenir. SaleHoo  farklı bir yaklaşım benimsiyor. Platform,   çevrimiçi satış etkinliğinizi desteklemek için size bir dizi uzantı sağlar.

Ayrıca, eklentileri sipariş işlemlerini otomatikleştirir. Pazar araştırması yaparlar. Dijital bir ticari işletmenin doğru yönetimi konusunda ücretsiz eğitim veriyorlar.

Kaydınızdan sonra, SaleHoo sizi ekosistemiyle tanıştırır.  Tedarikçi, satıcılar arasında bilgi alışverişi için bir yer olarak hizmet veren bir blog  ve  aktif bir forum bile oluşturmuştur  .

Dezavantajları

SaleHoo yıllık abonelik uygular  . Ayrıca toptancı fiyatlarını yükselterek sizi kar marjınızı düşürmeye zorlar. Bu nedenle platform, büyük distribütörler için özel bir çözümdür.

Toptancı ayrıca düşük stoktan muzdariptir ve  bu da onu rekabete kıyasla kötü bir konuma getirir. Malların kısıtlanması böylece nişlerinizi daraltır.

bir dizüstü bilgisayar, elinde telefonunu tutan bir kişinin oturduğu bir masanın üzerinde oturuyor. masanın üzerinde grafikli çeşitli kağıtlar duruyor. minyatür bir süpermarket alışveriş arabası bilgisayarın yanında bir çarşafın üzerinde duruyor.

6- Cdiscount Pro: Cdiscount’un çevrimiçi tedarikçisi

Cdiscount, dropshipping’e adanmış bir satış platformu başlattı. Cdiscount Pro, dropshipping sektöründe nadide bir incidir.

6- Cdiscount Pro: Cdiscount'un çevrimiçi tedarikçisi dropshipping firma -Pasif Gelir
Visite des entrepots de Cdiscount a Cestas le lundi 8 avril

Avantajları

Cdiscount Pro  , sizi dijital projenize en iyi şekilde başlamaya davet eden bir Avrupa tedarikçisidir.

Platform,  çeşitli kategorilerde 200.000 ürün referansı sunar: eczane, araba/motosiklet, moda, elektronik, spor… Bununla birlikte, pazar yeri şarapçılık  konusunda uzmanlaşmıştır .

Cazip fiyatlarına direnmek zor. Ücretli hizmetlere rağmen ürünler ucuzdur.

Fransa’da bulunan depolar   , yalnızca 48 saatte hızlı teslimatı  garanti eder  .

Dezavantajları

Şu anda, platform yalnızca  düşük bir stok listeliyor . Kutunun dışında düşünmek ve diğer nişleri keşfetmek istiyorsanız, bu sınırlama genişleme planınızı zorlaştırır.

Kullanımı karmaşık ve zaman alıcıdır. Cdiscount Pro ekibi ile iletişim (e-posta veya telefon yoluyla) ortaklığınızın doğrulanması için gereklidir. Bağlantı ayrıca müşteri alanlarından veya bir danışman aracılığıyla yapılır.

Platform   , kategori değişikliği gibi plandaki en ufak değişiklik için ek ücret talep eder.

7- KNAWAT – Türkiye

Knawat, Türkiye merkezli bir Dropshipping şirketidir ve giysi, ayakkabı, aksesuar ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli Türk ve Avrupa ürünlerini sunmaktadır.Halihazırda veritabanlarımızda 600.000’den fazla ürün bulunmaktadır ve bu sayı her geçen gün hızla artmakta olup, size geniş tedarikçi ağımızdan yüksek kaliteli ürünler ve en son moda ürünleri getirdiğimizden emin oluyoruz.Uygulama birkaç e-ticaret platformu için yapılmıştır. Shopify, WooCommerce, Opencart, Magento2, Innoshop, Youcan, Zid, Expancart, eBay, CSV veya özel API üzerinde çalışır. Çevrimiçi perakendecilerin ve çevrimiçi mağaza sahiplerinin satış yapmasına yardımcı oluyoruz ve otomatik ürün ithalatına yardımcı oluyoruz. Knawat’ın Diğer Temel Özellikleri: 

 1. Fiyat ve Stok güncellemeleri
 2. Lojistik ve özel çözümler
 3. Özelleştirilebilir kar marjı
 4. mağazanızın logosunu ve faturasını ekleyin.

Sınırsız süre için yönetilebilir 250 ürün içeren ücretsiz bir başlangıç ​​planı sunuyoruz!Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için diğer Bilgi bankası makalelerini okuyun veya bir bilet göndererek bizimle iletişime geçin.

8- GRIFFATI B2B: moda ürünleri dropshipping firma

GRIFFATI B2B stoksuz satış lideri, kendisini büyük markaların moda ürünlerinin satışına adamıştır. Hem çevrimiçi hem de fiziksel mağazalara yöneliktir.

8- GRIFFATI B2B: moda ürünleri dropshipping firma-Pasif GELIR

Avantajları

İtalyan tedarikçinin   67 ülkede 150.000’den fazla satıcısı var. Depoları, İtalyan yaratıcılar ve tasarımcıların ürünlerini içerir. Platformda erkek, kadın ve çocuklar için kıyafet, ayakkabı, şapka, takı, çanta ve tüm moda aksesuarları bulunuyor.

Gücü erişilebilirliğinde yatmaktadır. Griffati B2B  toptan fiyatlandırma sunar.

Pazar yeri ayrıca size  sabit oranlı bir stoksuz satış hizmeti sunar . CMS’nize bağlı olarak, çeşitli modüller ve eklentiler önerir.

Katalogları  24 dilde mevcuttur  ve ayrıntılı açıklamaları görüntüler. Pastanın üzerine krema, hızlı teslimat vaat ediyor.

Dezavantajları

Ara sıra meydana gelen bazı  hatalar  platformu etkiler ve navigasyonu bozar. Kullanıcılar, Shopify entegrasyonunun ardından hatalarda bir artış fark ettiler. Arızalar tedarikçi tarafında kayıtları bozmakta,  satıcıya ek maliyetler getirmektedir.

Müşteri  hizmetleri  içler acısı. GRIFFATI B2B herhangi bir ürün iadesini kabul etmemektedir. Açıklamalar ve şikayetler çok gecikti. Acil bir bağlamda bile, müşteri hizmetleri ile hızlı iletişim imkansız kalır.

Nakliye  maliyetleri  yüksektir. Bu dezavantajlara, siparişi alma ve gönderme arasındaki fiyatlandırma tutarsızlığı eklenir.

masa üstüne yerleştirilmiş bir ofiste, üzerinde cep telefonu, üzerinde "Kredi Kartı" yazan bir banka kartı, içinde "kırılabilir" ibaresi bulunan kutuların bulunduğu minyatür bir süpermarket alışveriş sepeti bulunmaktadır.
Stoksuz satış tedarikçinizle ilişkinize dikkat edin

8- Printful: “talep üzerine baskı” ürünlerinin toptancısı

Dropshipping sağlayıcısı Printful, kişiselleştirilmiş ve talep üzerine baskı ürünleri satmaya odaklanır.

8- Printful: “talep üzerine baskı” ürünlerinin toptancısı-Pasif Gelir

Avantajları

Pazar,  tasarım araçları sağlar . Ayrıca kişiselleştirilmiş kıyafet ve aksesuarların yaratılmasına da kendini adamıştır.

Printful  , yaptıklarının tadına bakmanız için önce size numuneler gönderir. Ayrıca, ürün özelleştirmesini kolaylaştırmak için size bir tasarım aracı ve bir grafik kitaplığı sağlar.

Müşterilerinizden gelen her sipariş otomatik olarak Printful’a raporlanır. Şirket daha sonra Kuzey Amerika ve Avrupa’daki depolarından baskı, paketleme (markanızla birlikte) ve nakliye işlemlerini üstlenir  .

Uyumluluğu onu ünlü yapar. Printful, Wix, BigCommerce, Shopify ve WooCommerce gibi e-ticaret platformlarıyla entegre olur. Araç ayrıca Wish, Amazon ve eBay gibi çevrimiçi pazarlarla bağlantılıdır. Hatta iOS ve Android mobil uygulamaları var.

Printful, şeffaflık adına ödeme isteklerini yalnızca müşteriniz siparişin alındığını onayladıktan sonra gönderir.

Dezavantajları

Bu avantajlara rağmen, Printful birkaç kusurdan muaf değildir. Ürün yelpazesi sınırlı görünüyor. Sadece küçük bir ürün seçeneği sunar.

Yüksek fiyatları, satışları on kat artırmadığı sürece kar marjını düşürür.

Baskı ve kişiselleştirme süreçleri arasında bekleme süresi sonsuzdur. Belirsiz teslimat süresi, sabırsızların cesaretini kırar.

Ayrıca okuyun: Bir e-ticaret sitesi oluşturmak için 4 iyi neden

2023’de doğru dropshipping tedarikçi firma nasıl seçilir?

Tedarikçi, stoksuz satış kullanarak ticari işinizde çok önemli bir yer kaplar. Seçiminizi belirlemeden önce nişinizi, toptancı fiyatlarını ve teslimat süresini analiz edin.

Nişinize odaklanın

Aktif stoksuz satış tedarikçilerinin mutlaka genelci olmadığını bilerek, nişiniz  toptancınızın  seçimini belirler. Özel  platformlar  , aşağıdakiler gibi belirli mallara odaklanır:

 • Dekorasyon ;
 • Ev aletleri;
 • Moda ;
 • Hayvanlar;
 • Bahçıvanlık ;
 • Otomotiv mekaniği.

Belirli bir alanda ticari faaliyette bulunmak sizi uzmanlaşmış tedarikçilere yönlendirir. En kaliteli ürünlerinin yanı sıra uzman görüşleri de size çok yardımcı olacaktır.

Tedarikçinin ürünlerinin fiyatlarını inceleyin

Fiyat ,  dropshipping firmalar seçiminde belirleyici bir faktördür. Seçim, tedarikçinin itibarına ve büyüklüğüne bağlıdır.

Gerekirse, her bir toptancının fiyatlarını karşılaştırın. Ardından silinecek marjı hesaplayın. Tahmininiz sırasında teslimat maliyetlerini dikkate alın. Fiyat, teslim yeri ile depo arasındaki mesafeye, ürün adedine ve toplam ağırlığa göre değişmektedir. Hatta bazı tedarikçiler, müşteri geri dönerse yeniden stoklama ücreti talep eder.

Teslimat süresine odaklanın

Teslimat süresini hesaba katın  . Tedarikçilerin teslimatı 7 ila 12 gün sürer. Ancak, siparişin işleme süresini nadiren bildirirler. Talep edilen ürüne göre gecikme 2 haftaya kadar uzayabilmektedir!

Herhangi bir abonelik sözleşmesi yapmadan önce, uygulanan son tarihler için kullanım koşullarını kontrol edin. Gerekli ayrıntıları almak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

 Yabancı tedarikçilerin depolama yerleri hakkında yanlış bilgilere dikkat edin  . Şüphelerinizi ortadan kaldırmak için, seçiminizi doğrulamadan önce toptancının bir ön testi önemlidir.

En iyi stoksuz satış tedarikçileri

2023’deki en  iyi 9 e-ticaret stoksuz satış tedarikçisi  , çevrimiçi işinizde ilgi alanlarınıza hizmet edebilecek en iyi toptancıları listeler. Aliexpress  listenin başında yer alıyor. Platform, çeşitlendirilmiş bir ürün kataloğunun yanı sıra tüm kullanıcıların erişebileceği akıcı bir arayüz içerir.

Fiyat ve stok sınırlamasına rağmen,  Bigbuy  sıralamada ikinci sırada yer alıyor. Sağlayıcı, büyük e-ticaret siteleriyle uyumludur.

Üçüncü sırada  Oberlo var . Shopify eklentisi, müşterilerinizin siparişlerine rekor sürede yanıt verir. Ancak, uzantının işlenmesi zor görünüyor.

Fransızca konuşan  Ecopresto sitesi  , Fransa’da stoksuz satış işlemini demokratikleştirmek istiyor. Tedarikçi, yüksek bir fiyata geniş bir ürün repertuarı sunar.

Prestijli bir sağlayıcı olan SaleHoo , dijital işinizi yönetmek için bir dizi eklenti kurmuştur. Ancak platform fiyatlarını yükseltiyor ve çeşitlendirilmiş ürünlerden yoksun.

Türkiye’den dropshipping yapmak istiyorsanız, Türkiye merkezli Knawat sizin için en iyi alternatif olacaktır.

Altıncı sırada  Cdiscount’un stoksuz satış platformu Cdiscount Pro yer alıyor . Toptancı, şarap biliminde uzmanlaşmıştır, ancak diğer en kaliteli ürünleri de sunmaktadır.

Moda satıcıları  , İtalyan pazarından çeşitli mallarla ünlü bir tedarikçi olan GRIFFATI B2B’ye yöneliyor .

Son sırada  Printful . Tedarikçi, giyim tasarım araçlarını, aksesuarları ve daha birçok özel ürünü stoklar.

Seçiminizi onaylamadan önce nişinizi gözden geçirin. Ardından, tedarikçinin fiyatlandırmasına ve teslimat süresine bakın.

Türkiye’de dropshipping veren firmalar

Bunun dışında dropshipping satıcısı olarak aradığınız firmalar varsa en popüler firmalar;

Bu işletmelerin tamamında satıcı olarak dropshipping yapmak mümkündür.

Peki, bu stoksuz satış toptancılarından hangisi sizi cezbediyor? Sizce güvenilir bir tedarikçinin kriterleri nelerdir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Misyonumuz

Misyonumuz, modern ücretli köleliğin zincirlerini kırmak için mücadele eden gelir kaynaklarına ekstra pasif gelir eklemek istiyen ziyaretcilerimizi bu hedefleri doğrultsunda yönlerdirmek ve yardımcı olmak.

En son makaleler

Shopify'ı 3 AY İÇİN Ücretsiz Deneyin